הדברה ירוקה

מדביר בבאר שבע

מדביר בבאר שבע

הדברה הפכה להיות חלק חשוב ואינטגרלי בחיי כולנו. מבחינתנו המזיקים שייכים לחוץ, ואילו הבתים שלנו צריכים להיות נקיים מהם.
הדברה בישראל באופן כללי ובבאר שבע כמו שאר אזורי ישראל היא עונתית – בעונות שונות מגיעים מזיקים שונים שצריך להדביר נגדם. כך לדוגמא:

- בסתיו מדבירים את תהלוכן האורן ואת הצרעות

- בחורף את העכברים והחולדות

- בקיץ ובאביב את הנמלים והתיקנים.

א.י.א הדברות מספקים שירותי הדברה ירוקה, בבקרה וברעילות נמוכה לאדם ולסביבה באזור הדרום ובבאר שבע בפרט. נשמח לייעץ לכם על המזיק אתו אתם מתמודדים, ולהגיע לפתור את הבעיה. התקשרו עכשיו בטלפון 02-994-5229 או בטלפון 054-228-8947

yiuutz2

הדברה בחלקים שונים בארץ

היינו מצפים שגם אזורים שונים יזדקקו להדברות שונות, ואכן ברוב מדינות העולם כך המצב, אך בישראל הוא מעט שונה. האקלים והטמפרטורה בארץ דומים יחסית לאורך כל השנה- אין שינויי טמפרטורה קיצוניים מאוד, ובטח שלא לזמן רב. לכן הדברה בבאר שבע עשויה להיות דומה במזיקיה לתל אביב, ומדביר בבאר שבע ימצא עצמו מתמודד לרוב עם אותן בעיות שמדביר בתל אביב יתמודד איתן.

כמובן שישנם כמה יוצאי דופן לסיפור- טרמיטים לדוגמא התחילו כמכה ממוקדת בראשון לציון, כנראה בשל האדמה החולית שמהווה מקום אידיאלי לטרמיטים להתפתח. עם זאת, היום החול הזה מופץ גם לאתרי בנייה שונים בארץ. כך ששוב נוצר מצב בו מדביר בבאר שבע יתמודד עם הטרמיטים כמו חברו המדביר בראשון לציון.

עם זאת, בסופו של דבר זהו יתרון ולא חסרון. מדביר בבאר שבע יכול להתייעץ עם מדבירים במקומות אחרים בארץ על מנת למצוא דרך טיפול אידיאלית להיפטרות ממזיק- שכן גם חבריו המדבירים מאזורים שונים מתמודדים קרוב לוודאי עם אותן הבעיות.