הדברה ירוקה

הדברה בירושלים – א.י.א הדברות – הדברה ירוקה בירושלים

הדברה בירושלים – א.י.א הדברות – הדברה ירוקה בירושלים

למיקום גיאוגרפי יש השפעה כמו בהרבה דברים גם כן גם בנושא הדברה , סוגי המזיקים איתם מתמודדים ואופן ההתמודדות איתם ותופעות חריגות המתרחשות במיקום אזורי נקודתי.

א.י.א הדברות מספקת שירותי הדברה בירושלים כבר 10 שנים
כולל כל הפריפריה של ירושלים – ממעלה אדומים , מבשרת, שורש ועד גוש עציון ובית שמש.
צברנו ניסיון עם הדברות בירושלים והסביבה ואנחנו כבר מכירים לעומק את כל החברים המקומיים שמצויים בשטחי ירושלים שמהם אתם חפצים להיפטר, התמקצענו בשיטות הטיפול בהם תוך התמקדות בשיטות ירוקות / הדברה אורגניות המונעות סיכון הרעלה לבע"ח או לאדם.

אנו עושים זאת במקצועיות ובמהירות אקספרס שכן אנחנו מקומיים ולרוב יכולים להגיע
תוך שעתיים מזמן קריאה (!)

אנו בטוחים שמדבירים באזורי הדרום או הצפון רגילים לטיפול בחרקים ומכרסמים וחברים נוספים המצויים לרוב באופן קבוע  באזורים בהם הם סיפקו הכי הרבה זמן שירות.
למיקום גאוגרפי יש השפעה גדולה מאוד על סוגי החרקים והמכרסמים ומזיקים אחרים, כמו רמות לחות, המצאות מים זורמים או מים עומדים , סוגי צמחים המצויים באותו אזור , המצאות טורפים באזור, טמפרטורות מינימום ומקסימום ועוד פרמטרים רבים.

דוגמאות לכך :מזיק חדש שפלש לאיזור ירושלים בשנה וחצי האחרונות הוא פשפש מיטה – באזור נחלאות ומרכז העיר יש הידבקויות חוזרות ונשנות של מזיק זה. הסיבה לכך נעוצה באיסוף ריהוט , מזרונים וחפצים מהרחוב.
דוגמא נוספת – בכל אזורי ירושלים והפריפריה ישנה תופעה של מרבי רגליים ונדלים ארסיים,
באזורים וותיקים בירושלים –  תלפיות,רוממה , קטמון ועוד נפוצים דווקא מכרסמים שונים בשל התשתיות הישנות (כגון נצרת, ביובים, נזילות מים וכו'),
ובאזור ים המלח ומעלה אדומים, נפוצה שושנת יריחו, יתוש קטן שאין לו יכולת תעופה, המעביר את טפיל הלשמניה בעקיצה שלו.

כמדבירים בירושלים – בכל פרויקט הדברה בירושלים – מבחינתנו אנחנו במגרש הביתי שלנו
ואנחנו תמיד מתחילים עם יתרון מגרש ביתי על המזיקים המקומיים – כי רוב הסיכויים שאנחנו מכירים אותם וכנראה עוד כמה שושלות שלהם באזורי ירושלים במשך השנים

אז אם חיפשתם הדברה בירושלים וחשוב לכם שההדברה תהיה ירוקה
צרו קשר עם א.י.א הדברות ומדביר מוסמך שידוע במקצועיות, אדיבות ואחריות
עם המון ניסיון הדברה בירושלים יגיע מהר מאוד ויפתור לכם את הבעיה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>